به گربه هه گفتن چیزت شفاست، خاک ریخت روش، حالا قصه لری و این ریدر و اون گودر خدا بیامرزم واسم شده تداعی کننده همین مَثَل خودمون، من نمیدونم واقعأ این لری سیاستهاش در چه راستاییه و اهداف اوه صد سالش کجاست، ولی صبح که از خواب پا شدم، چشامو باز نکرده تو ذهنم اومد اینترنت بدون ریدر چه شکلیه؟ شکل دنیای فیسبوک میشه؟ باید شب تا صبح بشینم قربون صدقه عکس و فک و فامیلامون بریم؟ یه جورایی حس میکنم وبلاگامون بدون ریدر شکل بچه یتیما رو بخودش بگیره، یا شایدم بشه یه کارتن خواب بی سرو پا !
شایدم شنیده باشین خبر حذف ریدر از سبد گوگل، ولی اگر نشنیده اید الان این خبر را بشنوید و کمی در خود فرو بروید، چشمانتان را ببندید، و یک دیقه سکوت به احترام این عزیز قرار از دست رفته بکنید، لری خاک بر سر تمام تلاششو در پر زرق و برق کردن پلاس داره انجام میده، حذف ریدر و به جاش اضافه کردن یک امکان جدید در پلاس، این روزا وقتی میری تو پلاس هی پیغام و پسغوم میده که فلان کردیم که بهمان کردیم که نوتیفاتونم میخوایم واستون برقصونیم و این حرفا، ولی وقتی میری تو ریدر یه حسی بهت میگه خب دیگه بسه وقت مردنه !
برای شمایی که مثل من تمام دنیای مجازی در ریدر خلاصه میشه، بهترین گزینه ای که پیدا شده بجای ریدر خدابیامرز فیدلی میباشد، درون سایت بروید، افزونه ای به مرورگر موزیلا اضافه میشود دانلود کنید، و تنها خوبیش علاوه بر پشتیبانی از زبان پارسی، اینه که میشه با همون اکانت ریدرتون وصل شین و همه بند و بساط زندگی ریدرتون توش ببینید، و نیازی نیست به دونه دونه اضافه کردن فیدهای آر اس اس، شکل و شمایلش یه خورده سوسولیه و کمی حجمش سنگین تره و یه خورده سخت میشه باهاش ارتباط برقرار کرد، ولی چه کنیم خَرِ ما از کُرِه گی دُم نداشت ...
واقعأ نسل ما سوخته، همه سرش، همه تهش، ما هم باید از دست لری و یه مشت آدم خاک بر سر و کافر و ملحد و بی دین و اینا بکشیم و حرص بخوریم، هم از خودی ها و عمو فیلتر چی های عزیز و این حرف ها.

+ از گوگل ریدر یاد بگیرید، وقتی قرار است بروید، سنگین و رنگین خودتان مثل مرد بلند شوید فیس تو فیس به طرفتان بگویید تا این تاریخ هستم از اینجا به بعد شرمنده، فکری بحال خودت بکن نه اینکه ...

+ مادرانه های عسل بانو رو از دست ندهید ! (از دلخوشیها) و عیدی های بانو نازنین را هم از دست ندهید ! (mission completed) دومین داستان نویسی گروهی بچه های یک رب مانده تمام شد ! (کادوی تولد)

نوشته شده در یکشنبه ۱۳٩۱/۱٢/٢٧ساعت ۳:۳٠ ‎ب.ظ نظرات ()

آهای دنیا : تو و تمامی ضمیرهایت دیگر به کارم نمی آئید… من نقطه های جای خالی ام را میخواهم